Головна » 2021 » Березень » 9 » Свято Весни
Свято Весни

Жінка- одне слово, а скільки значень. Вона може бути матір'ю, дружиною, сестрою, дочкою. Жінка - власниця  безмежного серця, глибоких очей і найтепліших обіймів. Жінка - це особистість, головний наставник життя і захисниця майбутнього.

5 березня учні Ніжинського навчально-виховного комплексу 16 "Престиж" привітали прекрасну половину людства з днем Весни. 8-А клас (класний керівник Муквич Валентина Іванівна) підготував чудовий концерт, приурочений цьому святу. Неперевершені пісні, динамічні танці та веселі гуморески були невід'ємною частиною заходу. Святкову атмосферу  доповнювали гучні аплодисменти. Під час перегляду концерту глядачі відчували цілу палітру почуттів, починаючи від сміху і закінчуючи сльозами.

Ми дякуємо нашим учням та вчителям за те, що змогли розділити ці хвилини разом і зробити сонячні дні ще яскравішими.

Представник учнівського самоврядування Малашенко Вікторія.

Переглядів: 166 | Додав: torya | Рейтинг: 0.0/0