Головна » 2020 » Жовтень » 13 » Свято Покрови - День українського козацтва
Свято Покрови - День українського козацтва

13 жовтня у дошкільному підрозділі  ННВК № 16 «Престиж» до відзначення Дня Захисника України з метою вшанування мужності й героїзму захисників незалежності та територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у підростаючого покоління було проведено відповідні заходи:

1. бесіда з дітьми на тему: «Свято Покрови - День українського козацтва».

2. заняття на тему: «Люби і знай свій рідний край».

3. читання загадок, приказок, оповідань про народні символи України;

4.екскурсія до шкільної бібліотеки, під час якої діти ознайомились із дитячою літературою про Україну, символами нашої держави та відомостями про українське козацтво.

Мета проведених заходів: ознайомити дітей з народним святом Покрови, українським козацтвом та традиціями українського народу; виховання у дітей любові до своєї Батьківщини, шанобливе ставлення до захисників України, формування почуття гордості за свою країну, бажання бути схожими на сильних, сміливих захисників нашої держави.

Вихованці дошкільного підрозділу із задоволенням виконали усі завдання та отримали подарунки у вигляді емблем «Козачата».

Переглядів: 208 | Додав: torya | Рейтинг: 0.0/0