Головна » 2016 » Вересень » 1 » Свято Першого Дзвоника
Свято Першого Дзвоника

Закінчилось літо веселковим цвітом

І кудись у вирій попливло від нас.

Зажовтіла осінь над чарівним цвітом

І дітей скликає в рідну школу, в клас.

Бо пора навчатися, з літечком прощатися,

Всім до книжки з зошитом повертатись час.

Закликає вересень за науку братися

І веселим дзвоником всіх збирає нас.

День Знань – це особливе свято! Це зустріч із друзями й вчителями, радість від спілкування, знайомство з новими  навчальними предметами, пізнання невідомого і цікавого.

Гостинно відчиняє свої двері Ніжинська гімназія №16, радісно зустрічає своїх учнів, запрошуючи їх у просторі й затишні класи, щоб набиралися мудрості й знань, щоб вчилися долати труднощі й впевнено крокували до своєї мети. Перший дзвоник – це завжди хвилююча подія, особливо для першокласників і випускників. Маленькі сьогодні вперше переступлять поріг незвичайної й дивної країни, де будуть навчатися протягом багатьох років, зростатимуть і мужнітимуть, а випускники востаннє переживають сьогодні зустріч із першим шкільним дзвоником, бо через рік розлетяться, мов пташенята, по білому світу, щоб вчитися й працювати, щоб іти дорогами своїх батьків і дідів, вони торуватимуть власні шляхи, щоб творити свою Державу.

Весело й гамірно в гімназійній родині. На свято завітало багато батьків,колишніх випускників,  гостей. Серед них народний депутат Верховної Ради - Кодола Олександр Михайлович, який докладає багато своїх сил, знань та енергії для допомоги нашій гімназії. Звернувшись до учнів, він закликав їх не лінуватися, не зупинятися на досягнутому, розвивати свої здібності й таланти, свою творчість.

На святі були присутні перший заступник міського голови  Олійник Г. М., депутат Ніжинської міської ради, заступник міського голови Дзюба С. П., депутат Ніжинської міської ради Шалай О. В., помічник народного депутата, голова ліги «Ділова жінка» Стратілат Т. М., заступник начальника управління освіти Пономаренко Н. О., голова профспілки педагогів Ніжина Сорокін К. В.

Світле свято, чудове свято

Закликає до книжки нас,

Щоб училися всі завзято

Й розумнішали повсякчас.

В добрий час, у легку годину

Йдіть сміливо в Країну Знань!

Гімназійна наша родино,

В рідну школу йди без вагань!

В.П.Ільченко, вчитель зарубіжної літератури

Переглядів: 299 | Додав: torya | Рейтинг: 0.0/0