Головна » 2019 » Грудень » 28 » Свято Нового року в дошкільному підрозділі НВК №16 «Престиж»
Свято Нового року в дошкільному підрозділі НВК №16 «Престиж»

Неможливо уявити Новий рік без веселощів, чарів, подарунків та сюрпризів. І діти дошкільного підрозділу ННВК № 16 «Престиж» з нетерпінням чекають цього свята. Тому що саме на Новий рік можна побачити справжні дива, потрапити в казку та стати яким завгодно героєм – Сніговиком, Сніжинкою, Вовчиком, Білочкою чи можливо кимось іншим. Також на наші новорічні ранки завітали Новий Рік, Чарівниця Зима і навіть Баба Яга з лісовими звірятами.

Мабуть не залишилося жодного байдужого глядача після старанних виступів маленьких героїв, гарно вбраних, артистичних. Незмінними гостями на новорічних ранках групи «Сонечко» та «Капітошка» була будівельна компанія «УкрСіверБуд» , яка подарувала діткам солодкі новорічні подарунки. Дякуємо нашим незмінним спонсорам будівельної компанії «УкрСіверБуд».

Вихователь ДНЗ Суярко Я.М.

Переглядів: 290 | Додав: torya | Рейтинг: 0.0/0