Головна » 2018 » Січень » 26 » Свято "Книжка шукає друзів"
Свято "Книжка шукає друзів"

25 січня 2018 року у ННВК №16 “Престиж” відбулося свято “Книжка шукає друзів”. Учні 1-4 класів зібрались в актовій залі для того, щоб підвести підсумки конкурсів “Найкращий читач” та “Найкращий читаючий клас”, які проходили у листопаді та грудні. Переможці у номінації “Найкращий читач” нагороджені грамотами та медалями. Це Петрухно Ліза (2-А клас), Тілляєва Каріна (3-Б клас) і Рибальченко Анна (3-А клас). Учні 3Б класу (вчитель Фролова Г.П.) творчо та талановито підійшли до інсценізації казки “Книжка шукає друзів”.

У грудні в шкільній бібліотеці був проведений конкурс “Найкраща обкладинка”, у якому прийняли участь 55 учнів, які принесли свої яскраві, креативні роботи. Велика подяка батькам, котрі разом зі своїми дітьми роблять такі гарні обкладинки, продовжуючи і зберігаючи життя книгам. А найкращими були такі учні: Вовкогон Іван (2-Б клас), Кожан Анастасія (4-А клас) і Пемова Євгенія (3-А клас). Вітали переможців і юні таланти 1-А класу (вчитель Шафрай Т.І.), які подарували всім присутнім романтичний танок “Ромашки”. Шкільні бібліотекарі міста, батьки, вчителі, діти були дуже задоволені таким святом.

Переглядів: 220 | Додав: torya | Рейтинг: 0.0/0