Головна » 2017 » Травень » 10 » Свято Букваря в 1-Б класі
Свято Букваря в 1-Б класі

Четвертого травня у 1 – Б класі ННВК № 16 « Престиж» відбулося свято Букваря. Всі гості, батьки і учні потрапили в незнайому країну, де повинні визволити Букварика із полону розбійників.

Лише завдяки міцній дружбі, допомозі батьків дітям вдалося виконати нелегкі завдання посланців розбійників і виручити Букварика з полону. Учні радо вітали його повернення. Першокласники подякували своєму другові, найціннішій книзі у житті школяра, за перші успіхи і невдачі. Низький уклін батькам, які завжди були поруч. Любили і підтримували дітлахів.

Для всіх присутніх,разом із учителями англійської мови Шостак Тетяною Геннадіївною та Муквич Валентиною Іванівною, учні показали свої уміння і досягнення у вивченні англійської мови.

Під занавіс свята передивились фільм «Наші будні і свята».

Цей цікавий та змістовний захід підготувала класний керівник Пилипенко Лілія Леонідівна і музичний керівник Ровенчин Катерина Віталіївна.

Голова батьківського комітету класу Кошма Людмила Олександрівна

Переглядів: 216 | Додав: torya | Рейтинг: 0.0/0