Головна » 2017 » Грудень » 19 » Святий Миколай завітав до малят дошкільного підрозділу ННВК № 16 «Престиж»
Святий Миколай завітав до малят дошкільного підрозділу ННВК № 16 «Престиж»

Знову прийшла до нас найчарівніша, найказковіша пора року – зима. Принесла багато звичаїв, обрядів, дивовижних свят. Одним із найочікуваніших для дітей є День Святого Миколая, адже він здійснює всі їхні мрії та бажання.

Цього разу 19 грудня Святий Миколай завітав до малят дошкільного підрозділу ННВК № 16 «Престиж». Цієї зустрічі діти чекають із нетерпінням, адже Миколай приносить малятам подарунки та ласощі. На святі дзвінко лунали пісні про Миколая, колядки. Разом із вихователями та музичним керівником, які організували казкове дійство, малеча не лише танцювала, співала, читала вірші, грала у веселі ігри, брала участь у змаганнях, а й відчувала себе головними героями свята. Вдалим творчим доробком були казкові декорації, підготовлені вихователями дошкільного підрозділу. Свято вдалося, малюки виглядали щасливими та повірили у казку.

Нехай у кожній українській родині пролунає молитва за мир на нашій землі, а дитячі мрії обов’язково здійсняться!

Переглядів: 216 | Додав: torya | Рейтинг: 0.0/0