Головна » 2016 » Червень » 21 » Summer is the best time
Summer is the best time

"Because the weather is fine we learn English and play. We watch nature, we’re happy and gay", - так співали наші діти у мовному таборі «Юність», який працював  протягом трьох тижнів з 31.05 по 17.06 на базі Ніжинської гімназії №16.  Цього літа  загін називався “Sunshine”. 25 учнів 10-го та 8-х класів навчалися, відпочивали, подорожували та змагалися. Навчання англійської та німецької мови здійснювалось опираючись на найкращі методики організації навчання іноземних мов в умовах літніх мовних таборів. За основу було взято досвід проекту “English Language Retreat/GoGlobal Initiative”. Тематичними тижнями були: «За здоровий спосіб життя», «Тиждень національно-патріотичного виховання», та «Тиждень вивчення історії, національних символів та традицій країн, мови, яких ми вивчаємо».  Учні з захопленням брали участь у загальноміських заходах та  квестах, екскурсіях по Ніжину, вікторинах, інтелектуальних марафонах, мовознавчих та музичних калейдоскопах, інтерактивних іграх, круглих столах, що проходили у мовному таборі гімназії №16. Фінальним завершенням роботи мовного табору був загальноміський міжтабірний конкурс «ERUDITE-2016», де учасники та їх фани показали  знання мови та продемонстрували свої таланти. Отримавши нагороди від заступника начальника управління освіти Ніжинської міської ради Пономаренко Н.О., учасники команд висловили загальну думку усіх кемперів мовного табору – 2016, що вони запам’ятають це літо, як можливість не тільки поліпшити мову, дізнатися багато цікавого про англомовні країни, але й подружитися і розкрити себе як особистість.

Переглядів: 215 | Додав: torya | Рейтинг: 0.0/0