Головна » 2018 » Серпень » 9 » Сучасна музична апаратура
Сучасна музична апаратура

Кожен шкільний колектив впевнено стоїть на ногах, коли поряд є надійні друзі і безкорисливі помічники. Багато років поспіль Ніжинський навчально-виховний комплекс № 16 «Престиж» пишається дружбою і співпрацею з народним депутатом України Олександром Кодолою та помічником народного депутата України, головою Ліги «Ділова жінка» Стратілат Тамарою Михайлівною. Учнівський, батьківський та педагогічний колективи Ніжинського НВК № 16 «Престиж» висловлюють щиру подяку за Ваш довгоочікуваний подарунок школі - сучасну музичну апаратуру.

Від усього серця бажаємо Вам здоров’я, душевного спокою, злагоди та достатку. Низький уклін за Вашу натхненну і самовіддану працю, за непохитну віру у майбутнє нашого навчального закладу.

З повагою учнівський, батьківський, педагогічний колективи

Переглядів: 214 | Додав: torya | Рейтинг: 0.0/0