Головна » 2020 » Березень » 2 » Суботні зустрічі
Суботні зустрічі

З 25.01 по 29.02.2020 року проходили суботні зустрічі майбутніх першокласників та їх батьків з їхніми учителями «Щоденні – 4» на базі ННВК №16 «Престиж». Досвідчені учителі початкових класів Хряпа Марія Павлівна та Пилипенко Лілія Леонідівна гостинно зустрічали непосидючих, допитливих дітлахів та знайомили з цікавим світом математики, використовуючи конструктор LEGO «6 цеглинок», читання. Крім того, діти робили перші кроки до вивчення англійської мови з учителями Синяк Лілією Іванівною та Дяченко Лідією Іванівною. А батьки тим часом працювали з психологом Ковтун Людмилою Володимирівною та соціальним педагогом Крисько Ольгою Михайлівною, обговорювали особливості психологічної готовності дітей до навчання, розробляли режим дня майбутніх першокласників, розмірковували над особливостями НУШ, тощо.

Тож нехай шкільне життя дітей буде таким же легким і сонячним, яким був день їхнього знайомства зі школою.

Переглядів: 281 | Додав: torya | Рейтинг: 0.0/0