Головна » 2017 » Листопад » 20 » Спілкування з книгою
Спілкування з книгою

Книги як люди: вони вночі міцно сплять, а вдень крокують пліч-о-пліч із хлопчиками та дівчатками, маленькими та дорослими в країну знань.

Книга – наш друг, мудрий порадник інколи, навіть, рятівник, який не вміє говорити вголос, але навчає як на світі жити.

Чотири рази на рік шкільний бібліотекар ННВК №16 «Престиж» Загацька Н.В. проводить відкриту бібліотечну лінійку під гаслом «Книги – найкращі друзі». Під час проведення таких заходів підводяться підсумки роботи учнівського колективу за певний проміжок часу. З шостого вересня по двадцяте жовтня цього навчального року для учнів був оголошений конкурс по збору макулатури - «Збережи дерево для нащадків». У ньому взяли участь 87 учнів, а також батьки й учителі. Найбільше макулатури здали:

1-а клас – Бережняк Валерія

2-а клас – Лясковський Станіслав

2-б клас – Лісовець Артур

3-а клас – Набок Поліна

3-б клас – Селюніна Дарина

4-а клас – Швидченко Євгенія

4-б клас – Ананенко Любов та ін..

У номінації «Найкращий читач» за вересень – жовтень 2017 року перемогли Кресан Марія -2-а клас, Ласточкіна Дарина – 2-б ,Набок Поліна – 3-а, Селюніна Даша – 3-б, Койдан Маргарита – 4-а, Охріменко Віктор 4-б клас та інші.

Класним колективом, який найбільше читає та найактивніше відвідує бібліотеку став 3-а клас!

Привітати найкращих читачів прийшли аніматори колективу «Лімпопо».

Переможці конкурсів та змагань були нагороджені Почесними грамотами.

Керівник гуртка «Юний журналіст» - Ільченко В.П.

Переглядів: 297 | Додав: torya | Рейтинг: 0.0/0