Головна » 2023 » Березень » 25 » Школа майбутніх першокласників
Школа майбутніх першокласників

Ось і розпочалася «Школа майбутніх першокласників». ННВК № 16 “Престиж” зустрів батьків та дітей в актовій залі, де вони вирушили у віртуальну мандрівку закладом та познайомилися із вчителями. Після екскурсії малюки відправились на навчання. На першому уроці у діток відбулося знайомство, на якому вони під керівництвом вчителя засіяли зелену поляну  квітами  з власними іменами. Далі майбутні першокласники відправилися на англійську мову, де зробили перші кроки до її вивчення. Останнім уроком була математика, де дітки поринули в світ геометричних фігур. Кожен урок супроводжувався руханками, цікавими завданнями та гарним настроєм малюків. А для того, щоб навчання стало успішним, з батьками працював шкільний психолог.

Наступні зустрічі відбудуться за графіком, на яких з нетерпінням чекаємо наших майбутніх першокласників разом з їхніми батьками!

Переглядів: 64 | Додав: torya | Рейтинг: 0.0/0