Головна » 2017 » Квітень » 4 » Програма Liberal Arts
Програма Liberal Arts

З радістю долучилася до Програми Liberal Arts для вчителів, перша сесія якої за підтримки МОНУ відбулася у Конференц-залі Національної Академії Наук України. Слухали про концепцію і стратегію Нової української школи "із перших вуст" - від пані Лілії Гриневич, говорили про відвагу і відповідальність бути вчителем-новатором у контексті реформування системи і змісту освіти, черпали ідеї й натхнення для нових педагогічних проетктів з виховання вільної, критично мислячої, ціннісно-мотивованої, дієво-підприємливої і громадсько-активної особистості дитини. Навчалися, захоплювалися презентованим форматом "Української академії лідерства" для випускників шкіл, міркували і переосмислювали, спілкувалися і обмінювалися досвідом з колегами-освітянами.

Вчитель має бігти за світом, який увесь час змінюється, інакше як же запропонувати наразі молодому поколінню дійсно щось вартісне? Врізалися актуальні слова-звернення до педагогів одного із лекторів заходу, людини з енциклопедичними знаннями й широкою ерудицією: "Тезу "Я - учень" прикріпіть собі і ходіть із нею!" (А. Зелінський). Сьогоднішній захід продемонстрував, що бажаючих вчитися і трансформуватися вчителів є чимало. У середовищі освітян існує шалений запит на ЯКІСНІ пропозиції і можливості підвищення професійної майстерності поза межами традиційних інституцій. Адже завдяки саме таким інноваційним "інтелектуальним майданчикам" гуртується і формується нова спільнота так званих "агентів змін" і "відповідального вчительства". Класно не бути остронь процесу!

Вчитель історії та правознавства Нагорна Н.М.

Переглядів: 192 | Додав: torya | Рейтинг: 0.0/0