Головна » 2020 » Листопад » 23 » Посвята в гімназисти
Посвята в гімназисти

У житті кожної людини бувають важливі переломні етапи, які символізують перехід до відповідальності, зрілості. Таким емоційним та незабутнім моментом у нелегкому шкільному житті учнів 5 класів стала подія, яку вони зберігатимуть в пам’яті як символ дружби та взаємодопомоги. 20 листопада 2020 року, у Всесвітній день дитини, в Ніжинському НВК № 16 «Престиж» відбулася «Посвята в гімназисти».

Щоб носити почесне звання п’ятикласника, учні пройшли деякі випробування і довели, що вони гідні цього звання. Кожний клас показав згуртованість, дружні відносини та щире вболівання за свою команду. Всі вони надзвичайно активні, творчі, енергійні та багатогранні.

Кульмінацією свята стала клятва п'ятикласників: добре вчитися, брати активну участь у громадському житті, берегти і примножувати славу рідної школи, із честю нести високе звання гімназиста.

Віримо, що у них попереду ще багато славних звершень, перемог і здобутків.

Класні керівники 5-А і 5-Б класів   Тишкевич І. М., Богдановська Л. І..

Переглядів: 181 | Додав: torya | Рейтинг: 0.0/0