Головна » 2015 » Жовтень » 29 » Посвята в гімназисти
Посвята в гімназисти

20 жовтня в Ніжинській гімназії №16 відбулася чудова подія – посвята в гімназисти п’ятикласників. Цього дня до гімназійної родини приєдналося ще 49 учнів!  До свята учні 5-А та 5-Б класів готувалися разом із класними керівниками Риженко Л.В. та Касьяновою В. І. завзято: і речівки з піснями вивчали, і емблеми підготували, і привітання рідній гімназії вивчили, і таланти свої показали.

Свято було надзвичайно цікавим. П’ятикласники підготували багато віршів  і пісень, продемонстрували танцювальні й акробатичні номери. Усі разом урочисто поклялися старанно навчатися, поважати старших, цінувати дружбу, допомагати товаришам і гордо носити звання гімназиста.

Перед учнями виступила з привітанням директор Градобик В.В.  Вона побажала школярам успіхів у навчанні, цікавих мандрівок країною Знань. Між директором   і п’ятикласниками відбувся цікавий діалог.

Переглядів: 237 | Додав: torya | Рейтинг: 0.0/0