Головна » 2018 » Жовтень » 28 » Посвята у гімназисти
Посвята у гімназисти

Свої випробування учні п’ятих класів розпочали ще два місяці тому: звикали до нових предметів, вивчали коридори й номери аудиторій закладу, запам’ятовували прізвища вчителів, прислухались до порад своїх класних керівників. Але справжнім випробовуванням стало свято «Посвята у гімназисти», яке відбулося 26 жовтня в ННВК № 16 «Престиж».

Під час підготовки заходу класи згуртувалися, показали свої таланти і гідно пройшли випробовування від старшокласників: давали відповіді на каверзні запитання ведучих, придумали власний розклад і довели, що уміють дружити.

Слова урочистої присяги, яку проголошував Бакалавр, магістр наук, залишиться назавжди у серці кожного маленького гімназиста на усе життя, адже п’ятикласники від щирого серця пообіцяли гарно навчатися, любити батьків, поважати вчителів, прославляти нашу Батьківщину.

Дорогі гімназисти! Не зупиняйтесь на досягнутому, звертайтесь до науки кожен день і тоді ви одержите найвищу нагороду учня – знання! Щасти вам!

Президент учнівського самоврядування Костюченко Назар

Переглядів: 228 | Додав: torya | Рейтинг: 0.0/0