Головна » 2019 » Листопад » 13 » Подаруй дитині радість!
Подаруй дитині радість!

Творіть добро! Любіть усе, що вас оточує! Робіть добрі вчинки, даруйте посмішки, адже ми люди!

13 листопада – Всесвітній день доброти. Учні Ніжинського навчально-виховного комплексу № 16 «Престиж»: активні громадяни Країни Добра, самоврядування, разом із учасниками дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») - рої «Котигорошко», «Патріоти», «Хортиця» відвідали вихованців Центру комплектної реабілітації для дітей з інвалідністю «Віра» Ніжинської міської ради.

Гімназисти підготували невеличкий концерт. А захопливі і цікаві ігри підняли настрій усім присутнім.

А яке ж свято без подарунків? Неочікуваний сюрприз чекав на малечу – смаколики, іграшки та книжки, які напередодні зібрали учні ННВК № 16 «Престиж», провівши акцію «Подаруй дитині радість».

Немає в світі гарного гостинця,

Як зрозуміти правило просте –

Твори добро! І йди вперед сміливо

З теплом душі і ласкою завжди!

Активні громадяни Країни Добра

Переглядів: 258 | Додав: torya | Рейтинг: 0.0/0