Головна » 2018 » Грудень » 10 » Планета Толерантності
Планета Толерантності

З третього по десяте грудня в рамках акції «16 днів проти насилля» у ННВК №16 «Престиж» було проведено:

• Круглий стіл для вихователів дошкільного підрозділу на тему «Подолання агресії та насилля». Багато проблемних питань було винесено на обговорення: причини агресії у дитини, як боротися з агресією, що можуть зробити батьки для подолання агресії у дітей. А підсумком стали рекомендації психологічної служби вихователям та батькам.

• Вихованці дошкільного підрозділу на занятті «Добро починається з тебе» сформували Закони добра.

• Учні ГПД 2-4х класів мандрували «Планетою толерантності», де вчилися спілкуватись без насильства.

• 6 грудня відбулася зустріч з представниками Ніжинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Руднік А.В. (психолог відділу соціальної роботи), Шведун М.А. (юрисконсульт) провели тренінг та бесіду «Протидія насильству та булінгу», Гусєва Н.Ф. (фахівець із соціальної роботи) лекцію «Що варто знати про СНІД» для учнів 8-х класів.

• До Дня толерантного ставлення до Віл-інфікованих для учнів 11, 9-х класів проведено заняття з елементами тренінгу «Жити поруч», на якому школярі обговорили навички відповідальної та безпечної поведінки.

Маємо надію, що проведена акція залишила слід у душах наших вихованців і допоможе їм постійно замислюватись над своїми вчинками, зробить толерантними, а світ навколо - добрішим.

Психологічна служба

Переглядів: 209 | Додав: torya | Рейтинг: 0.0/0