Головна » 2023 » Квітень » 14 » Писанкове дерево Перемоги!
Писанкове дерево Перемоги!

Великдень всіх нас на гостини просить

Малює сонце, полотно небес.

І крашанку, як усмішку підносить,

«Христос Воскрес!» – «Воістину Воскрес!»

Великдень – величне і світле свято для кожного з нас. Шкільна родина ННВК № 16 «Престиж» ретельно готувалась до Христового Воскресіння. Перед Великодніми святами на території закладу вперше «зацвіло» Писанкове дерево. Крашанки і писанки виготовили учні 1-11 класів та малюки дошкільного підрозділу. Це подарувало учням, вчителям та вихователям  гарний настрій та добру енергетику найвеличнішого християнського свята.

13 квітня ніжинці традиційно прикрашали Великоднє Дерево Єднання. Діти ННВК № 16 «Престиж» також долучились до заходу, наповнюючи вулицю теплою атмосферою Великодня.

Хай велике свято Христового Воскресіння зайде до Вас з дарами Миру й Перемоги! Нехай ваші серця будуть наповнені спокоєм, а душа - радістю!

Переглядів: 102 | Додав: torya | Рейтинг: 0.0/0