Головна » 2018 » Лютий » 12 » ПЕРЕМОГИ УЧАСНИКІВ ШКІЛЬНОГО НАУКОВОГО ТОВАРИСТВА «ЕРУДИТ»
ПЕРЕМОГИ УЧАСНИКІВ ШКІЛЬНОГО НАУКОВОГО ТОВАРИСТВА «ЕРУДИТ»

3 лютого - 11 лютого 2018 року учні ННВК №16 «Престиж» - переможці І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України – Сердюк Яна (10 клас), Кроковна Катерина, Пархоменко Ольга та Коваленко Єкатерина (9 клас) взяли участь у ІІ етапі конкурсу.

Контрольні роботи, презентації та захист наукових робіт в секціях «Всесвітньої історії » (науковий керівник - учитель історії Нагорна Н. М.), «Психології» ( науковий керівник - учитель біології Солдатенко Т. І.) , «Мистецтвознавство» ( наукові керівники – учитель музики Ровенчи К. В., учитель англійської мови Муквич В.І.) стали не тільки справжнім іспитом для учнів, але й «школою досвіду». «Перша та найбільша перемога - перемогти себе самого», - як сказав філософ Платон. Перемогу здобули Кроковна Катерина (диплом ІІІ ступеня, науковий керівник Солдатенко Т. І.,) з роботою «Ліворука дитина – шлях до успіху» та Сердюк Яна (диплом І ступеня, науковий керівник Нагорна Н.М.) з роботою «Ідеології та практики класичного фемінізму ( на прикладі США, Англії та Франції)». Вітаємо з перемогою. Пишаємося нашими учнями та вчителями.

Заступник директора ННВК № 16 «Престиж» Баксічева І. С.

Переглядів: 272 | Додав: torya | Рейтинг: 0.0/0