Головна » 2018 » Вересень » 20 » Передвиборча агітація
Передвиборча агітація

Незабаром відбудуться вибори Президента учнівського самоврядування ННВК № 16 «Престиж». Кандидатів три: Софія Капітоненко, Валерія Литвиненко та Назар Костюченко. Це творчі, креативні, комунікабельні, неординарні особистості, які прагнуть змін для вихованців нашої Країни Добра. Саме такими їх побачили учні закладу минулого тижня під час передвиборчої компанії.

Як же обрати мудрого лідера? Із таким питанням сьогодні прийшли виборці до актової зали, де відбувались дебати кандидатів на пост президента учнівського самоврядування.

Я впевнена, що обраний ЛІДЕР,стане порадником і другом для кожного. Тому переглядаючи програми кандидатів, аналізуйте їхні дії й обіцянки. Всі на вибори у п’ятницю 21 вересня!!!

Діючий Президент Країни Добра Яна Сердюк

Переглядів: 202 | Додав: torya | Рейтинг: 0.0/0