Головна » 2019 » Листопад » 1 » П'ятикласники відвідали Музей води та фабрику ялинкових прикрас
П'ятикласники відвідали Музей води та фабрику ялинкових прикрас

Канікули – особлива пора для дітей. Це час для цікавого дозвілля, спілкування з друзями, однокласниками. Море вражень та позитиву отримали учні 5-Б класу ННВК №16 «Престиж» (класний керівник Крисько Ольга Михайлівна) від екскурсії до м. Києва. П’ятикласники відвідали найпопулярніший київський музей – Музей води. Старовинна водонапірна башта ліфтом опустила дітей під землю, де головна героїня – вода була представлена в усіх проявах і видах.

Далі відбулось знайомство із Клавдієвською фабрикою ялинкових прикрас, де учні ознайомилися із технологією виробництва іграшок, а ще більше вражень діти отримали від майстер-класу з розпису ялинкових іграшок.

Класний керівник Крисько О.М.

Переглядів: 199 | Додав: torya | Рейтинг: 0.0/0