Головна » 2017 » Березень » 29 » Основні заповіді "мережевої" моралі
Основні заповіді "мережевої" моралі

У всьому світі підлітки найбільше користуються інформаційно-комунікативними технологіями. Вони постійно шукають інформацію на Інтернет-сторінках, спілкуються «онлайн» в соціальних мережах, створюють свої блоги, обмінюються музикою та фільмами, обговорюють проблеми на форумах, використовують веб-камеру, skype та грають в онлайн ігри.

Діти, як найбільш активна й допитлива аудиторія, часто першими знайомляться з новими технологіями, випереджаючи в технічній освіченості дорослих людей. У цьому є позитивна сторона: підвищення рівня ерудиції, формування навичок спілкування з людьми, але є й негативна: відсутність життєвого досвіду, що, як правило, підвищує ризики зіткнення з онлайн-загрозами.

Із метою формування медіа культури учнів у ННВК №16 «Престиж» психологічною службою було проведено лінійку «Основні «заповіді» мережевої моралі», адже спілкування в інтернеті, як і в реальному житті, має бути відповідальним.

Інтернет! Без нього вже ніяк не можна,
Він – норма, а не дивина.
Як зрозуміти друг він нам чи ворог?
І відповідь лиш є одна;
Він - помічник, знавець,