Головна » 2020 » Лютий » 22 » «Ой яка чудова українська мова!»
«Ой яка чудова українська мова!»

Під такою назвою відбулося свято рідної мови в ННВК №16 «Престиж», яке щорічно, починаючи з 2000 року, відзначається 21 лютого всією світовою спільнотою.

До актової зали учнів 5-7 класів покликав «Гімн українській мові». Під час свята школярі декламували найкращі вірші українських поетів про рідну мову, співали пісень, танцювали, робили інсценівки, малювали картину «Рідна мова» за допомогою ввічливих слів, прислів’їв, фразеологізмів, переглянули відео «10 цікавих фактів про українську мову». Не забули також про жарти і сміх та прочитали дотепні гуморески П.Глазового.

Учні та вчителі висловили надію, що до серця кожного дійшли слова про багатство, красу та мелодійність української мови – нашої гордості. Завершилось свято флешмобом під пісню «Перлина Україна».

Керівник ШМО вчителів-словесників Кацалап С.М.

Переглядів: 291 | Додав: torya | Рейтинг: 0.0/0