Головна » 2019 » Березень » 21 » НУШ: перші кроки
НУШ: перші кроки

Нова українська школа–це ключова реформа Міністерства освіти і науки, головна мета якої створити заклад, де діти навчаються із задоволенням.

21 березня 2019 року гостинно зустрічав вчителів початкових класів міста Ніжина НВК №16 «Престиж» в рамках обміну досвідом з питання «Організація інтегрованого навчання за освітньою програмою НУШ».

1

У кожному 1-му класі для зручної роботи вчителів та учнів, облаштовані різноманітні зони: зона відкриттів, новин, матеріалів, спільноти, зона тиші та спокою, зона вчителя, ігрова та тематична зона. Гості стали свідками «ранкової зустрічі» у 1-Б клас ( вчитель Губар С.І.) під час якою діти знайомилися з планами на день та обмінювалися новинами.

Під час уроку з інтегрованого курсу «Я досліджую світ» всі присутні здійснили подорож у світ народних великодніх традицій.

Керівник ШМО вчителів початкових класів та вихователів Петруша Л.В.

Переглядів: 236 | Додав: torya | Рейтинг: 0.0/0