Головна » 2017 » Жовтень » 20 » ННВК № 16 "Престиж" святкує день народження
ННВК № 16 "Престиж" святкує день народження

У кожного з нас - своя школа. Школа дитинства та юності. Без учителів, людей історичного «вчора», не було б і нас, людей історичного «сьогодні». Життя кожної людини повʾязане зі школою. Покоління за поколінням діти вступають до школи, вчаться, закінчують і виходять у світ, а школа живе далі, гостинно відкриваючи двері іншим. Нашій школі сьогодні виповнюється 27 років, а її досягнення і перемоги знають не тільки в місті, а й області та Україні.

Що найважливіше у житті?

Хотілося б побачити й почути того, хто, не задумуючись, відповість на це запитання з абсолютною точністю, вичерпністю. Кожен назве свої «кити», на яких тримається людське життя. Але жоден не омине у спогадах тієї визначальної сходинки, першої й надзвичайно важливої, що називається «школа».

Успіхів тобі та процвітання, наша дорога гімназіє. Талановитих учнів, творчих сучасних учителів, високих досягнень на освітянській ниві.

Переглядів: 255 | Додав: torya | Рейтинг: 0.0/0