Головна » 2022 » Грудень » 2 » #Не_Просто_16
#Не_Просто_16

Щорічно з 25 листопада по 10 грудня в Україні проводиться акція «16 днів проти насильства», метою якої є профілактика будь-яких насильницьких проявів, що порушують права людей.

У партнерстві з Ніжинським міським молодіжним центром 25 листопада у ННВК №16 «Престиж» було проведено антидискримінаційну гру «Бути жінкою» для учнів 9-х класів.

Учні 10-х класів під час тренінгу «Жінки, знайте свої права» з’ясували ознаки дискримінації та обговорили, куди варто звертатися у випадку домашнього насильства.

Вже традиційно 1 грудня були проведені флешмоб «Знати, щоб жити» (учнівське самоврядування) та вікторина для учнів старших класів «Що ви знаєте про ВІЛ?»

Для учнів 11-х класів Ніжинський міський молодіжний центр провів гру «Рожеві окуляри».  Підлітки обговорити важливі та суперечливі питання щодо можливих ризиків потрапляння у ситуації торгівлі людьми.

А попереду ще багато запланованих заходів…

Переглядів: 68 | Додав: torya | Рейтинг: 0.0/0