Головна » 2017 » Січень » 26 » На радість для діток – відкривайся дитсадок!
На радість для діток – відкривайся дитсадок!

Вітчизно наша, рідна Україно!

Ти йдеш дорогою до щастя і весни.

Тебе ми любимо так віддано і вірно,

Маленькі й щирі дочки та сини.

Саме такими теплими словами, сповненими любові до рідного краю, до своєї Батьківщини  розпочався захід , присвячений урочистому відкриттю дитячого садочка в ННВК №16 «Престиж». «Усе найкраще – дітям!» - це гасло нам відоме давно. За підтримки депутата Верховної Ради України Кодоли Олександра Михайловича, який особисто опікувався цією важливою, а для мешканців 3-го мікрорайону м. Ніжина просто необхідною справою, дошкільний підрозділ  відкрито!  Близько одного мільйона  гривень було виділено депутатом на цю велику справу.

Вітаємо вас, дорослі і діти!

Сьогодні є привід у нас порадіти!

Новий дитсадок, наше спільне бажання,

Здійснилось нарешті – усім вам вітання!

У актовій залі  ННВК №16 «Престиж» зібралося багато гостей. До нас завітали почесні гості:міський голова Лінник Анатолій Валерійович, народний Депутат Верховної Ради України Кодола Олександр Михайлович, помічник народного депутата Стратілат Тамара Михайлівна,заступник голови обласної державної адміністрації Сергієнко Сергій Федорович, заступник начальника Управління освіти й науки Чернігівської обласної державної адміністрації, начальник відділу загальної та корекційної освіти Соронович Олена Юріївна, секретар Ніжинської міської ради Салогуб Валерій Миколайович, начальник Управління освіти Ніжинської міської ради Крапивʾянський Станіслав Миколайович. У залі також присутні депутати Ніжинської міської ради, депутати обласної ради,представники громадських організацій та державних установ, наші друзі, будівельники, спонсори, батьки, вчителі, учні, помічники й усі небайдужі люди, які надавали допомогу й наближали цей знаменний день.

Колектив ННВК №16 «Престиж», вихованці дошкільного підрозділу, батьківська громада висловлюють щиру вдячність міській владі, депутатському корпусу, управлінню освіти Ніжинської міської ради, особисто народному Депутату України Кодолі О.М., Ніжинському міському голові Ліннику А.В., начальнику Управління освіти Ніжинської міської ради Крапив'янському С.М., заступнику начальника управління освіти Пономаренко Н.О., депутату Ніжинської міської ради Шалаю О.В., голові батьківського комітету Коробці І.М., директору ТОВ «Будспец» Жеберу Р.М., депутату Чернігівської обласної ради Охоньку С.М. за підтримку та допомогу у важливій справі на користь наших дітей, нашого майбутнього.

Турбота про дітей у цілім світі –

Це місія честі, любові, добра.

Заради майбутнього треба нам жити,

Прекрасне і вічне нехай не вмира.

У народі кажуть, що гарна прикмета для тих, хто вирушає в дорогу – пройти під райдугою. Райдуга, дуга раю – це і надія, і дороговказ, це арка, яка веде до щастя. Той, хто пройде під райдужною аркою, той прямує назустріч щастю. У реальному житті це зробити не вдалося нікому. Та сьогодні у стінах ННВК №16 «Престиж» - день чудес! Право перерізати стрічку надається народному Депутату України Кодолі Олександру Михайловичу, заступнику голови Чернігівської обласної Державної адміністрації  Сергієнку Сергію Федоровичу, Ніжинському міському голові Ліннику Анатолію Валерійовичу та начальнику управління освіти Ніжинської міської ради Крапив′янському С.М., а першими переступити поріг  дитячого  дошкільного навчального закладу, пройшовши через райдужні ворота, ворота щастя, надається  його маленьким вихованцям та їх батькам. Щаслива малеча, радіють батьки!

Хай музика лунає урочисто,

І світлом радості наповнюється дитсадок.

Хай усмішка у всіх розквітне, мов намисто.

В нове приміщення запрошуєм  діток!

Кімнати просторі чекають на вас,

Ідіть наші діти, в добрий вам час!

В.П.Ільченко, учитель зарубіжної літератури

Переглядів: 257 | Додав: torya | Рейтинг: 0.0/0