Головна » 2018 » Лютий » 13 » На книжкову полицю
На книжкову полицю

Василь Сухомлинський писав: «Людина, для якої книжка уже в дитинстві стала такою необхідною як скрипка для музиканта, як пензлик для художника, ніколи не відчує себе обділеною, збіднілою та спустошеною».

Читання – це засіб контакту дитини з широким світом, з рідною мовою та культурою. Одне із завдань шкільної бібліотеки – допомогти учням краще оволодіти навичками читання. Прикро, але книги сьогодні коштують недешево. Шкільна громада ННВК №16 «Престиж» кожного року збирає макулатуру, а на зібрані кошти бібліотекар Загацька Н.В. купує нові сучасні книги для учнів, якими поповнює бібліотечний фонд.

12 лютого у книжковому магазині «Ранок» були придбані такі книжки:

1. Роальд Дал «Чарлі й шоколадна фабрика» - видавництво А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА;

2. С.Дарманський «Чудове чудовисько і погане поганисько» - видавництво А-БА-БА- ГА-ЛА-МА-ГА;

3. В.Нестайко « Три секрети Заги Маго» - видавництво «Країна мрій»;

4. Дагмар Хосфельд «Карлотта несподівані знайомства в інтернеті» - видавництво «Ранок»;

5. пригодницькі твори видавництва «Теза» та ін.

Дорогі діти, книги чекають зустрічі з вами.

Наталія Загацька – шкільний бібліотекар

Переглядів: 214 | Додав: torya | Рейтинг: 0.0/0