Головна » 2021 » Березень » 21 » Міжнародний день щастя
Міжнародний день щастя

У 2012 році ООН проголосила 20 березня Міжнародним днем щастя з метою підтримати ідею про те, що прагнення до щастя є загальним почуттям для всіх людей нашої планети. На думку засновників Дня, сьогоднішнє свято покликане показати, що щастя є однією з основних цілей людства. Сьогодні, 19 березня, Ніжинський навчально – виховний комплекс № 16 «Престиж» приєднався до святкування Міжнародного дня щастя!

Учні молодшої школи приносили свої улюблені іграшки та розповідали про них. Протягом дня на стінах  закладу можна було прочитати висловлювання відомих людей про щастя. З ініціативи учнівського самоврядування кожен мав змогу отримати  «листівки-щасливки».

Відеоролик, гадання на листівках, найщиріші побажання, фото-колаж – ось як пройшов Міжнародний день щастя в нашій школі.

Навчитися радіти малому не так важко і під силу кожному з нас. Щастя і радість – це брати – близнюки. Задовольняючись малим набагато легше отримати більше! Будьте щасливі, зі святом!

Представник учнівського самоврядування Парходько Оксана

Переглядів: 269 | Додав: torya | Рейтинг: 0.0/0