Головна » 2019 » Лютий » 22 » Міжнародний день рідної мови
Міжнародний день рідної мови

Піснею «Україна – це ти» розпочалося свято в ННВК №16 «Престиж» «Ой яка чудова українська мова!», приурочене до міжнародного дня рідної мови, що відзначається 21 лютого.

Віночок з найкращих віршів українських поетів присвятили рідній материнській мові, висловлюючи їй свою любов та пошану. Потім учні переглянули відеофільм «Цікаві факти про українську мову», пояснювали фразеологізми, прислів’я, читали гуморески, взяли участь у конкурсі «Найкращий знавець рідної мови», співали пісні.

Хочеться вірити, що до дитячих сердець дійшли слова про багатство, красу та мелодійність української мови – нашої гордості.
Продовжили естафету до Дня рідної мови учнівське самоврядування та рій «Хортиця» традиційним флешмобом.

Керівник шкільного МО учителів-словесників Кацалап С.М. та волонтерський рій “Хортиця”

Переглядів: 224 | Додав: torya | Рейтинг: 0.0/0