Головна » 2016 » Квітень » 4 » Місячник благоустрою території гімназії
Місячник благоустрою території гімназії

Працівники  Ніжинської гімназії № 16 постійно дбають про чистоту мікрорайону, у якому розташований їхній навчальний заклад. Традиційно, починаючи із середини березня, розпочинається місячник благоустрою території школи.

Педагогічний, учнівський та технічний колективи закладу організовано вийшли на прибирання вулиць, прилеглих до гімназії.

Особливу увагу було приділено упорядкуванню території парку Чорнобильців, який є популярним місцем для відпочинку у жителів мікрорайону. Колектив гімназії закликає усіх мешканців підтримувати чистоту у своєму місті, паркових зонах відпочинку, дотримуватися санітарних норм під час прогулянок із домашніми тваринами, виносити сміття у спеціально відведені для цього місця.

Пам’ятаймо мудрість: чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять.

Переглядів: 215 | Додав: torya | Рейтинг: 0.0/0