Головна » 2018 » Жовтень » 2 » Милосердя – справа кожного
Милосердя – справа кожного

1 жовтня весь світ відзначає Міжнародний день людей похилого віку.

Для учнів ННВК № 16 «Престиж» цей день був особливим. Ініціатори – рій «Хортиця» та учнівське самоврядування – провели акцію «Твори добро»: зібрали овочі та консервацію для людей похилого віку.

У Ніжинському територіальному центрі соціального обслуговування бабусі та дідусі зустріли наших гімназистів із радістю, адже концерт, який діти організували та провели, додав бадьорості й підняв настрій кожному.

Учні висловили найщиріші вітання для присутніх, подарували прекрасні пісні й танці, навіяли спогади про дитинство й кохання. Настрій бабусь, дідусів та учнів неможливо описати словами! Задоволення отримали усі!

На картах небесних тіл така планета як «Старість» не позначена. Але вона існує не тільки у просторі, а й у часі. І рано чи пізно, кожен із нас, залишаючись жителем Землі, ступає на цю планету. Пам'ятаймо про це!

Волонтери рою «Хортиця»

Переглядів: 211 | Додав: torya | Рейтинг: 5.0/1