Головна » 2019 » Вересень » 22 » Ми всі дуже сильно хочемо Миру
Ми всі дуже сильно хочемо Миру

"МИР" - коротке і водночас сильне слово. Це - спокій, любов, віра, надія, сім'я, єдність...

Учні Ніжинського НВК № 16 "Престиж" долучилися до святкування Дня Миру, який відзначають 21 вересня у світі.

Яким він був, цей день?

День розпочався із відкритого мікрофону " Що для тебе МИР". Учні, батьки, працівники навчального закладу та гості могли висловитися на нашому банері. Було приємно бачити посмішки та бажання приєднатися до нашого заходу.

На подвір’ї закладу учні організували флешмоб під назвою "Ми всі дуже сильно хочемо Миру".

Учні 3-А класу зі своїм наставником Шафрай Т.І. провели урок- квест " Я мандрую своєю Батьківщиною - Незалежною і Неподільною". Учні створили колаж України у національній символіці. «Долю мати вишила мені червоними і чорними нитками…».

Учнівське самоврядування провело веселий танцювальний флешмоб "Разом заради Миру". І проста весела перерва перетворилася на кольору феєрію щасливих дітей!

...І на захист дітей

Ми підносимо голос, -

Хай цвітуть на просторі

Сади та ліси!

Сонце дружби та Миру

Хай не згасне ніколи!

І в щасливому хорі

Хай дзвенять голоси!

Ми хочемо, щоб у кожному серці, у кожній оселі й усьому світі панував Мир, Злагода та Єдність!

Учнівське Самоврядування, батьки, педагогічний колектив.

Переглядів: 252 | Додав: torya | Рейтинг: 0.0/0