Головна » 2017 » Березень » 14 » Математичний вернісаж
Математичний вернісаж

13 березня 2017 року в ННВК № 16 "Престиж" відбувся "Математичний вернісаж", у якому взяли участь учителі математики міста. Мета цієї зустрічі - ознайомитися з передовим перспективним досвідом педагогів математики ННВК № 16 "Престиж".

Подорож у "Країну Математики" здійснили разом із учнями 5-А класу та педагогом Івановою К. Г.  На зупинках школярі показали знання та вміння з теми "Множення десяткових дробів". Екскурсію в шкільний зал математики провели учитель Давиденко О. М. разом із президентом шкільного самоврядування Сердюк Яною, ученицею 9-Б класу.

Керівник шкільного МО, учитель математики та інформатики Войтенко П. В. провела майстер-клас, на якому ознайомила вчителів міста з впровадженням хмарних технологій під час викладання математики та презентувала власну збірку " Комп'ютерний супровід уроків математики під час вивчення теми "Відсотки". Вернісаж пройшов на високому педагогічному рівні.

Переглядів: 258 | Додав: torya | Рейтинг: 0.0/0