Головна » 2019 » Березень » 19 » Майстер-клас «Навчання дітей з особливими освітніми потребами в умовах інклюзивного навчання»

15 березня відбувся майстер-клас учителя початкових класів ННВК №16 «Престиж» Фролової Ганни Петрівни «Навчання дітей з особливими освітніми потребами в умовах інклюзивного навчання». У ході заходу педагоги мали змогу обговорити актуальні питання даної проблеми. Учасникам майстер-класу було продемонстровано фрагменти уроків з української мови, математики та природознавства.

А на завершення Ганна Петрівна ознайомила колег з популярною технікою швидкого запам’ятовування та обробки інформації - ментальними картами, де учасники долучилися до їх створення.

Переглядів: 331 | Додав: torya | Рейтинг: 0.0/0