Головна » 2019 » Грудень » 24 » Майстер-клас із виготовлення тістечок
Майстер-клас із виготовлення тістечок

Хто не любить тістечка? Таких немає! А особливо, якщо вони виготовлені власними руками.

Учні 6-А класу відвідали майстер-клас із виготовлення кейк-попсів — оригінальних тістечок на паличці. Це були хвилини незабутніх вражень і емоцій. Діти не тільки дізналися багато цікавої інформації про американські смаколики, а й вчилися усім тонкощам приготування цього маленького солодкого шедевра. А потім оздоблювали. Ось тут вони показали свою фантазію і уяву. Комусь сподобалося, щоб тістечка були облиті білим чи чорним шоколадом, а хтось прикрасив різними фігурками, а ще хтось кондитерською присипкою різних смаків, створюючи чудернацькі узори. Щасливі й задоволені поверталися діти додому, обережно несучи смачненькі тістечка, виготовлені своїми руками. Кожен поспішав пригостити своїх рідних.

Класний керівник 6-А класу С. В. Тимченко

Переглядів: 279 | Додав: torya | Рейтинг: 0.0/0