Головна » 2019 » Червень » 3 » Літній мовний табір
Літній мовний табір

Сьогодні, 3 червня, розпочав роботу мовний табір Sunshine («Сонячний») у ННВК №16 «Престиж». Учні 7-х класів матимуть можливість долучитись до загальнонаціонального проекту міністерства освіти й науки України. Володіння англійською мовою та іншими іноземними мовами є важливим інструментом для зростання конкурентоспроможності нашої держави та її європейської інтеграції. Без англійської мови немає ні сучасної науки, ні вищої освіти. Це також запорука успішної персональної кар’єри.

Мета роботи мовного табору при ННВК №16 «Престиж» – підвищити рівень володіння англійською мовою серед учнів, зацікавити дітей, започаткувати моду на вивчення іноземних мов. У таборі діти матимуть можливість спілкуватися іноземними мовами та застосовувати їх у різних формах діяльності.

Переглядів: 226 | Додав: torya | Рейтинг: 0.0/0