Головна » 2016 » Жовтень » 18 » Листок - за листок
Листок - за листок

Традиційна осіння операція по збору макулатури «Збережемо ліси для нащадків», за ініціативи бібліотекаря Загацької Н.В., пройшла в гімназії №16. Екологічне виховання сучасних дітей необхідне, адже сьогодні в Україні накопичилися 37 мільярдів тонн промислових та побутових відходів. Частину цього сміття можна переробити для подальшого використання. Гімназисти добре знають, що кожен кілограм макулатури зберігає життя зелених насаджень. Девіз операції «Листок – за листок» нагадує всім, що кожен зданий аркуш паперу збереже зелений листок на дереві.

Кожного року наша країна заготовляє приблизно 600 тисяч тонн макулатури. За розрахунками вчених кожні 60 кілограм паперу в прийомному пункті рятують від сокири та пилки одне 30-річне дерево. Отже, учні Ніжинської гімназії №16 подовжили життя багатьох «дорослих» дерев.

Усі кошти від зданої макулатури залишаються в розпорядженні школи. Це є чудовою нагодою поповнити бібліотечний фонд гімназії.

В.П.Ільченко,класний керівник 5-А класу

Переглядів: 223 | Додав: torya | Рейтинг: 0.0/0