Головна » 2018 » Квітень » 3 » ХІ Міжнародний конкурс українознавців
ХІ Міжнародний конкурс українознавців

Із 29 по 31 березня 2018 року в м. Києві на базі Науково-дослідного інституту українознавства відбувся ХІ Міжнародний конкурс українознавців для учнів 8 – 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Мета цього заходу – залучення учнівської молоді до наукових досліджень феноменів України та українства в сучасних націотворчих, соціально-економічних та етнокультурних процесах через індивідуально-пошукову діяльність. До участі у конкурсі запрошувалися учні 8 – 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів України, учнівська молодь інших держав: Грецька Республіка, Королівсво Бельгія, Королівство Іспанія, Республіка Польща.

Коваленко Єкатерина, учениця 9-а класу ННВК № 16 «Престиж», та її керівник Муквич Валентина Іванівна, представили на конкурс свою дослідницьку роботу: «Становлення та розвиток театрального мистецтва в м. Ніжині». Єкатерина виборола почесне 3 місце в цьому конкурсі та була нагороджена грамотою та цінними подарунками.

Переглядів: 237 | Додав: torya | Рейтинг: 0.0/0