Головна » 2017 » Травень » 21 » Яблуневий бал
Яблуневий бал

Кожний навчальний заклад має свої традиції. Однією із найулюбленіших традицій ННВК №16 «Престиж» є Яблуневий бал. Це щорічне свято гімназистів, яке проводиться наприкінці навчального року. На ньому нагороджуються найкращі учні школи. Традиційно визначені номінації для нагородження. Розпочалося свято номінацією «Інтелектуальний скарб гімназії». Грамотами та цінними подарунками були нагороджені переможці обласних предметних олімпіад, конкурсу МАН, інтелектуальних конкурсів. Багато інтелектуалів навчається в нашій школі. Панченко Кіріл, Мариненко Олександр,Соболєва Валерія, Костюченко Назар, Постол Юлія, Миколаєнко Вероніка, Борис Володимир, Риженкко Тетяна, Ядута Ліля, Мицик Сергій – без них не обходиться жодний конкурс. У номінації «Таланти гімназії» нагороджувалися учні та учнівські колективи. Серед них Пархоменко Ольга, Карпенко Катерина, Денисайко Анастасія, Рева Максим, Сердюк Влад, Кресан Софія, Парминська Олександра та багато інших. «Надію великого спорту» Жмака Дмитрій, Біленька Іванна, Грудина Владислав, Бутрим Маким, Плескач Дарія, Заболотній Данііл, Заковряжин Ігор. У номінації «Надія гімназії» нагороджувалися учні початкових класів Геймал Ан., Дробна Д., Тілляєва Ан., Кожан Ан., Боришкевич К., Желєва Ал. та багато інших. Відзначені були також лідери гімназійного самоврядування: Сердюк Яна, Борис Володимир, Курило Роман та Стець Катаріна. Звичайно, без роботи вчителів-наставників не було б таких високих учнівських досягнень.

Справжнє свято неможливе без спонсорської допомоги, без меценатів і благодійників. Для колективу ННВК №16 «Престиж» таким є незмінний друг, порадник - Депутат Ніжинської міської ради Шалай Олександр Віталійович та командир Ніжинського спеціалізованого авіаційного полку МЧС України, голова батьківського комітету гімназії - Коробка Іван Миколайович.

Учні пишаються своєю гімназією, мріють про славне майбутнє свого навчального закладу та всієї неньки – України.

Творчих успіхів, високих досягнень, перемог, натхнення, упевнених кроків «до зірок»!

Переглядів: 331 | Додав: torya | Рейтинг: 5.0/1