Головна » 2016 » Травень » 20 » Яблуневий бал
Яблуневий бал

Кожний навчальний заклад має свої традиції. Однією із найулюбленіших традицій Ніжинської гімназії №16 є Яблуневий бал. Це щорічне  свято гімназистів, яке проводиться наприкінці навчального року. На ньому нагороджуються найкращі учні та вчителі школи. Традиційно визначені номінації для нагородження. Розпочалося свято номінацією «Інтелектуальний скарб гімназії». Грамотами та цінними подарунками були нагороджені переможці обласних предметних олімпіад, конкурсу МАН, інтелектуальних конкурсів. Серед нагороджених  -  одинадцятикласники  Банзерук Ангеліна, Діденко Юлія, Мірошниченко Дарія, Ридзель Аліна, Макаренко Людмила. Всі вони активні учасники та переможці МАН. Багато інтелектуалів і серед учнів інших класів: Миколаєнко Вероніка, Борис Володимир, Риженко Тетяна, Ядута Лілія, Мицик Сергій, Колесник Анастасія  та ін..  У номінації  «Таланти гімназії» нагороджувалися учні та учнівські колективи. Серед них випускниця Кайдаш Наталія, Пархоменко Ольга, Капітоненко Софія, Сердюк Владислав, Бриль Ярослава, Ромащенко Аліна та багато інших. «Надію великого спорту» представили Донець Олександр та Мірошниченко Дарія, учні 11класу, Жмака Дмитрій, Біленька Іванна, Чистякова Наталія…  У номінації «Надія гімназії» нагороджувалися учні початкових класів: Харицька Злата, Парминська Олександра, Желєва Алевтина, творчі учнівські колективи 3-А та 4-А класів. Звичайно, без роботи вчителів-наставників не було б таких високих учнівських досягнень. Відмічені та нагороджені: Солдатенко Т.І., Ільченко В.П., Нагорна Н.М., Баксічева І.С., Бутко С.М., Шафрай Т.І., Ровенчин К.В., Петруша Л.В., Хряпа М.П.

Справжнє свято не можливе без спонсорської допомоги, без меценатів і благодійників. Для колективу Ніжинської гімназії №16 такими є: депутат Ніжинської міської ради Шалай О.В., начальник МНС, голова батьківського комітету, Коробка І.М., Діденко В.М., з-д «Ніфар», Дмитренко Я.І., ВАТ «Ніжинхліб».

Учні пишаються своєю гімназією, мріють про славне майбутнє свого навчального закладу та всієї  неньки – України.

Творчих успіхів, високих досягнень, перемог, натхнення, упевнених кроків «до зірок»!

Більше фотографій ви можете побачити в розділі Фотоальбом.

В.П.Ільченко, вчитель зарубіжної літератури

Переглядів: 288 | Додав: torya | Рейтинг: 0.0/0