Головна » 2021 » Серпень » 25 » Я - громадянин України
Я - громадянин України

Напередодні Дня Незалежності України, в День Державного прапору, в місті Батурин відбулася обласна акція "Я - громадянин України" з урочистим врученням паспортів юнакам і дівчатам. Церемонію вручення провели голова Чернігівської обласної державної адміністрації В'ячеслав Анатолійович Чаус,  голова Чернігівської обласної ради Олена Дмитренко та народні депутати України.

Перший офіційний документ в своєму житті отримали  понад 30 школярів Чернігівщини, які досягли особливих успіхів у навчанні, спорті, науці, мистецтві.

Учасницею цієї акції  стала талановита ніжинка – учениця Ніжинського навчально-виховного комплексу № 16 "Престиж" Боришкевич Катерина.

Катерина вже не перший рік займається науковими дослідженнями, а в цьому навчальному році здобула: диплом ІІ ступеня у другому обласному етапі конкурсу-захисту науково-дослідних робіт МАН України,  диплом ІІІ ступеня у Всеукраїнському інтерактивному конкурсі "МАН - Юніор Дослідник" в номінації "Історик - Юніор".

Бажаємо подальших успіхів та нових перемог!

Педагог-організатор ННВК № 16 «Престиж»  Сунка Т. С.

Переглядів: 131 | Додав: torya | Рейтинг: 0.0/0