Головна » 2021 » Лютий » 3 » Інженерний тиждень
Інженерний тиждень

В межах впровадження в школах STEAMосвіти з 27 січня по 2 лютого 2021 року в ННВК №16 «Престиж» пройшов «Інженерний тиждень», під час якого учні могли реалізувати цікаві ідеї, розвинути свої здібності та власний інженерний потенціал. Кожен день проходив  під гаслом: «Не втрачайте можливість побачити щось нове – це може змінити ваше життя!».

Учні із задоволенням  занурились в світ інженерії , зіткнулися з її завданнями і викликами, ідеями та  спробами… Із задоволенням  будували вежі , ракети із зубочисток, виготовляли «Ловців вітру», «Ловців снів» з природного матеріалу, телефони  з паперового посуду та різноманітні конструкції з LEGO

Слід відмітити, що інженерами уявили себе не тільки школярі початкової ланки, а й дошкільнята старшої групи «Капітошки».

Один день цього тижня був присвячений Борщу – геніальному винаходу нашого народу!!! Долучились наші матусі і презентували розмаїття своїх рецептів улюбленої страви українців.

Всі учасники отримали велику кількість позитивних емоцій, які надихають творити  далі.

Переглядів: 165 | Додав: torya | Рейтинг: 0.0/0