Головна » 2017 » Травень » 13 » Фестиваль польської культури
Фестиваль польської культури

Щорічний фестиваль польської культури – довгоочікувана та яскрава подія не тільки для діаспори, але й для багатьох ніжинців. Надзвичайне свято це й для учнів та вчителів ННВК №16 «Престиж», бо з польською культурно-просвітницькою спілкою «Астер» нас пов’язують міцні стосунки, а польська мова, як друга іноземна, у гімназії викладається уже 17 років.

Польська діаспора на чолі з Белінською Ф.Ф. надзвичайно тепло ставиться до учнівського та педагогічного колективу «Престижу». Ансамбль польської пісні «Гвяздечка» під керівництвом учителя музичного мистецтва Ровенчин К.В – постійний гість усіх заходів ніжинських поляків. Ось і у цьому році гурт запросили взяти участь у фестивалі польської культури за участю посла Республіки Польща в Україні та адміністрації Консулату. Чотири пісні польською мовою, які прозвучали у виконанні учасників ансамблю, були прийняті надзвичайно тепло гостями фестивалю.

Переглядів: 214 | Додав: torya | Рейтинг: 0.0/0