Головна » 2019 » Вересень » 2 » День Знань — особливе свято!
День Знань — особливе свято!

День Знань — особливе свято! Це зустріч із друзями та вчителями, радість від спілкування, знайомство з новими навчальними предметами, пізнання невідомого й цікавого.

Перший дзвоник — це завжди хвилююча подія, особливо для наймолодших учнів — першокласників, але схвильовані всі. Ніжинський НВК №16 «Престиж» гостинно відчинив для учнів свої двері і запрошує у просторі й затишні класи, сучасні спортзали, в щойно відкритий басейн щоб набиралися мудрості і знань, ставали сильнішими, щоб наповнювали своє серце любов’ю і добротою, щоб училися долати труднощі й впевнено крокувати до своєї мети. Адже всього, що вмієш, і всього, що знаєш, за плечима не носити.

Не лінуйтеся, шановні учні, і не зупиняйтеся на досягнутому, розвивайте свої таланти, творчість, здібності. А школа сприяє цьому. Учіться бути мудрими, добрими й людяними. Виростайте справжніми людьми!

Переглядів: 282 | Додав: torya | Рейтинг: 0.0/0