Головна » 2017 » Червень » 1 » День захисту дітей
День захисту дітей

Першого червня відзначається День захисту дітей. Розпочинається улюблена пора року для школярів – канікули. Це час відпочинку та оздоровлення.

Учням ННВК № 16 «Престиж» та жителям 3-го мікрорайону пощастило,бо їм є де зайнятися спортом, активним відпочинком.

На території навчального закладу, за підтримки Народного Депутата Олександра Кодоли встановлено дитячий та спортивний майданчики.

На шкільному стадіоні також є багато спортивних тренажерів. Усі вони знаходяться в належному стані, їх постійно контролюють та перевіряють учителі фізичної культури.

Учительський та батьківський колективи, а також мешканці мікрорайону вдячні усім небайдужим до здоров’я та відпочинку дітей, тим, хто піклується про здоровий спосіб життя підростаючого покоління.

Переглядів: 200 | Додав: torya | Рейтинг: 0.0/0