Головна » 2021 » Жовтень » 14 » День захисників і захисниць України
День захисників і захисниць України

14 жовтня відзначається День захисників і захисниць України та християнське й народне свято Покрова Пресвятої Богородиці. Саме на свято Покрови в давнину козаки проводили Ради, обирали кошових та гетьманів. Сучасні українці відзначають цей день  з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності й територіальної цілісності України.

Учні ННВК № 16 «Престиж» разом з класними керівниками провели виховні години,  спортивні змагання, історичні квести та екскурси, відвідали музеї. 9-А клас (класний керівник Муквич В. І.) прослідкував історію появи свята в нашому місті. Школярі дізналися цікаву інформацію про будівництво храму св. Покрови, згадали цікавинки про проведення ярмарку  в Ніжині. 6-А клас (кл. керівник Тишкевич І. М.) відвідав шкільний музей «Ніжин козацький». Учні 5-х класів із захопленням прийняли участь в спортивних змаганнях. Молодші школярі писали листи захисникам України.  Учні підготували захоплюючі розповіді, декламували вірші, розказували прислів'я та приказки.

Дух козацтва - це не тільки дух свободи, але й дух солідарності української нації.

Переглядів: 169 | Додав: torya | Рейтинг: 0.0/0