Головна » 2019 » Травень » 16 » День Вишиванки
День Вишиванки

Кожен охочий може долучитись до свята, одягнувши вишиванку на роботу, до університету, школи чи садочка.

Учні ННВК №16 «Престиж» - ніколи не стоять осторонь національних свят – бо справжні українці! Їм не байдужі традиції та звичаї свого народу. Вони – наше майбутнє, саме їм творити новітню історію держави. Певна річ, вдягати вишиванку в цей день не обов’язково. Ті, хто приходить між люди у вишитій блузі чи сорочці, в такий спосіб демонструють свою приналежність до українського народу.

Погодьтесь, що третій четвер травня – чудова пора, коли вже тепло і коли у вишиванці можна йти вулицею і не ховати її під курткою. А коли майже всі одягнені у квітучі народні блузи і сорочки – то це справді свято краси і національної згуртованості.

Валентина Ільченко – керівник гуртка «Юний журналіст»

Переглядів: 218 | Додав: torya | Рейтинг: 0.0/0