Головна » 2017 » Червень » 16 » День театру
День театру

Театр, театральне мистецтво, багато століть є для людства особливим, часом загадковим видом мистецтва, без якого ми не уявляємо свого життя.
Про це знають вихованці табору «Зоряний» ННВК №16 «Престиж». І сьогодні, 15 червня, відбувся цікавий похід на виставу «Чи може сіре стати білим?», яку подарував дітям Ніжинський академічний український драмтеатр імені М. Коцюбинського.

Ця чарівна романтична історія, наповнена неповторними чудесами, розповідає про те, як не розгубити та зберегти все в собі найкраще – дар любити, дружити і вміти чути тих, хто поряд з тобою. Діти і дорослі були захоплені акторською грою, декораціями, музикою. І не один з вихованців задумався над тим, що друзів вибирають не за кольором, чи не так?

Переглядів: 206 | Додав: torya | Рейтинг: 0.0/0